Schladíme vás i v tropických teplotách - Najkvalitnejšie panvice

Elektrické zariadenia-

Nehrdzavejúca oceľ

Schladíme vás i v tropických teplotách

Leto! Pláže, plavky, tielka, kúpalisko. Letné mesiace sa blížia a podľa predpovedí nás opäť potrápia vysoké teploty. Väčšina denných teplôt sa bude pohybovať okolo 40 ° C.

K letnej sezóne tiež patria výlety, festivaly, koncerty a vonkajšie párty. Pri tanci a v dave ľudí teplota stúpa ešte viac. Stojíte v stánku s občerstvením a už sa k vám hrnie dav smädných zákazníkov? Tak to je čas dať im pekne vychladený nápoj. Čo ak ale ešte nedovážali mraziace skrine? Nevojde sa do nich dostatok nápojov alebo sa ochladzujú slimačím tempom? Alebo sa, nedaj bože, zrazu pokazia? Čo teraz s tým davom ľudí, ktorý takmer omdlieva? S nami sa vám to nestane.

Čo robíme?

Naša firma zásobuje stánky na letných akciách chladiacou technikou. Určite ste sa tiež už ocitli v rade na ľadovú limonádu. Presklené mraziace skrine, v ktorých na vás už čaká vytúžené ochladenie, sú s najväčšou pravdepodobnosťou od nás. A tiež mraziace stoly, z ktorých v lete barmani vyťahujú čerstvé, chladivé ovocie. Alebo snáď má niekto chuť na studený šalát? Aj to sme schopní s chladiacou technikou zariadiť.

Či už sa akcia koná kdekoľvek, nech je ako chce horúco, stačí zavolať a my sa dostavíme aj s týmto vybavením. Mraziace skrine, mraziace stoly, boxy a všetky ostatné technika spoľahlivo drží stálu nízku teplotu, ktorú nastavíte. Málo kedy vypovie službu a manipulácia s nimi je jednoduchá. Zvlášť keď vám ju na mieste vysvetlíme. Všetko vybavenie od nás je z nerezu, skladné a priestranné. Ku každej objednávke je navyše možnosť výhodne prikúpiť vrecia s ľadom, ak už nemáte vlastný.

Pracujte v horúcom prostredí s chladnou hlavou vďaka našim spoľahlivým zariadeniam. Práca vám pôjde pekne od ruky a zákazníci budú spokojní. Akonáhle bude po akcii, zavolajte a my si všetko odvezieme.

Tak v lete dovidenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *