Nerezová jednoduchosť v gastro prevádzke - Najkvalitnejšie panvice

Nehrdzavejúca oceľ-

Silný nábytok

Nerezová jednoduchosť v gastro prevádzke

Premýšľate už dlhší čas nad modernizáciou gastro prevádzky? Neviete aké jednoduché a zároveň cenovo prijateľné vybavenie zvoliť? V dnešnej dobe sú stále viac a viac obľúbenejšie nerezové spotrebiče a výrobky. Ak máte menší priestor pre zmenu, neváhajte a nechajte si vybavenie gastro podniku vyrobiť na mieru. Nerezové gastro vybavenie je veľmi hygienické a jeho priestor ponúka veľký komfort pre vašich zamestnancov, Či už sa jedná o prípravu jedla alebo len krájanie potravín.

Druhy nerezových pomocníkovi 

Medzi najžiadanejší druh vybavenia patria nerezové stoly, ktoré sú ponúkané rôznych druhov. Od jednoduchých až po stoly s vymoženosťami. Nerezové stoly jednoduchých tvarov s veľkou komfortnou zónou. To každý zamestnanec ocení. Práca s ním bude profesionálne a rýchlo odvedená. Nerezové kuchynské stoly sú používané predovšetkým v gastro podnikoch ako cukrárne, reštaurácie, bistra alebo závodné jedálne. Pre odloženie nerezové rajnice je vhodné mať vo vybavení aj nerezové police gastro, ktoré vám ušetria veľa miesta ako pre suroviny tak i rôzne riad ako hrnce, panvičky, varešky alebo iné potrebné pomôcky.

 

Čistota je v gastronómii absolútna nevyhnutnosť, kde hygiena nesmie chýbať je preto dobré svojich zamestnancov dobre školiť. Nerezové umývacie stoly nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde sa vám za deň nahromadí kopy špinavého riadu – od školských jedální cez prevádzky rýchleho občerstvenia až po luxusné hviezdičkové reštaurácie. Na internetových stránkach nájdete širokú škálu rôznych druhov nerezových umývacích stolov, ako sú nerezové umývacie stoly s drezom gastro a výčapné stoly, nerezové stoly k umývačke a nerezové výlevky. Pracovné nerezové stoly pre veľkokuchyne sú základom každých gastronomických služieb. Ktorej tvrdosť je zaručená patričnou šírkou nerezového plechu, laminovanou doskou od spodku, a často aj podporným rebrovaním, ktoré zvyšuje pevnosť pracovnej dosky. Ak si stále neviete ako vybavenie vybrať, kontaktujte špecialistov ktorých nájdete na každej webovej stránke výrobcov nerezového vybavenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *