Máte už vybraný správny nerezový nábytok pre váš prevádzku? - Najkvalitnejšie panvice

Nehrdzavejúca oceľ-

Silný nábytok

Máte už vybraný správny nerezový nábytok pre váš prevádzku?

Každá reštaurácia, ktorá to myslí naozaj vážne a chce ponúknuť to najlepšie jedlo, musí dbať o špičkové vybavenie kuchyne. Ak sa naozaj chcete gastronómii venovať, tak ako prvú vec by ste si mali zvoliť u svojho dodávateľa gastro vybavenie z nerezu. Kvalitné nerezové vybavenie kuchyne je totiž to, čo robí ten skutočný rozdiel.

Nerez nábytok je dôležitou súčasťou každej profesionálnej kuchyne. V žiadnej takej profi kuchyni by nemali chýbať kvalitné nerezové pracovné stoly, nerezové dosky, ale aj nerezové regále do kuchyne a iné nerez nábytok. Ak práve zariaďujete svoju reštauráciu, bufet, bistro, gyros grill či napríklad kaviareň, potom je pre Vás nerez nábytoknerezove regále do kuchyne nevyhnutnou položkou vášho inventára.

Prečo zrovna nerezová oceľ?

Nerezová oceľ je všeobecný názov pre všetky druhy ocele, ktoré sú odolné korózii. Je tu tzv. pasívna vrstva na povrchu, ktorá sa neustále obnovuje a zabraňuje korózii. Táto vrstva môže byť z rôznych doplnkových prvkov – chrómu, uhlíka, niklu, síry, hliníka, molybdénu atď.

Vlastnosti takýchto nerezových výrobkov, napríklad zrovna nerezové regále do kuchyne, sa mierne líšia, ale to najdôležitejšie ich spája. Vysoká korózna odolnosť proti poškodeniu, kyslému aj zásaditému prostrediu, krvi, soliam, tuku atď. Nerezové vybavenie je jednoduché na údržbu – väčšinou ho stačí umyť horúcou vodou a mydlom alebo šetrným saponátom a následne opláchnuť čistou vodou a vytrieť dosucha. Na nerezovom povrchu sa neusadzujú zvyšky z výroby a tým je zaistené hygienické prostredie pre prípravu jedál.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *